WARSZTATÓW FLORYSTYCZNYCH CIĄG DALSZY - 18.05.2016 r.

Współpraca z Gminną Biblioteką Publiczną w Grabowie nad Wisłą układa się znakomicie. Jak zawsze możemy liczyć na pomoc p. Ani Nędzi, która chętnie spotyka się z naszymi uczniami na różnego rodzaju zajęciach. Ostatnie spotkanie w środę - 18 maja, było kontynuacją warsztatów florystycznych, które odbywały się w naszej szkole. Podczas tych zajęć uczniowie kl. IV dzięki ogromej pomocy p. Natalii Przepiórka wyczarowywali z krepiny piękne róże dla swoich ukochanych mam. Pani Natalia, jak sama siebie określiła - "babcia wszystkich dzieci", służyła fachową pomocą i radą w tworzeniu kolorowych kwiatów. Dzięki tej współpracy i pomocy uczniowie kl. IV na uroczystej akademii z okazji Dnia Mamy i Taty, zachwycą swoich rodziców pięknymi kwiatowymi kompozycjami, a co najważniejsze wykonanymi samodzielnie i od serca.

Dzieci na zakończenie bardzo serdecznie podziękowały paniom: Natalii i Ani za wspólnie spędzony czas, zapowiadając się już na kolejne równie atrakcyjne zajęcia.

Po powrocie do szkoły uczniowie wręczyli wyjątkowy kwiat róży p. dyrektor Bożenie Potucha. Kwiat ten składał się z 13 płatków odpowiadających liczbie uczniów kl. IV. Szczególnie ważny jest fakt, iż każdy płatek miał swojego indywidualnego wykonawcę. Była to wyjątkowa róża. Uśmiech