POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE - 6.05.2016 r.

W piątek, 6 maja 2016 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Policznie odbyły się POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE.
Gminę Przyłęk reprezentowała drużyna dziewcząt oraz chłopców z naszej szkoły pod opieką p. Andrzeja Ostrowskiego.

Po ostrej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły II MIEJSCE. Jest to kolejny sportowy sukces naszych zawodniczek!!!

WIELKIE BRAWA I GRATULACJE NALEŻĄ SIĘAMELII SERAFIN, MAGDALENIE LENARTOWICZ, MARTYNIE TYBURSKIEJ, PAULINIE MADEJSKIEJ, ALEKSANDRZE CIUPAK, MAGDALENIE ZAJĄCZKOWSKIEJ, KAROLINIE SUŁEK.

Dziękujemy również naszym wspaniałym zawodnikom z kl. IV: WIKTOROWI MARASZKIEWICZOWI, NORBERTOWI MARKOWSKIEMU I FILIPOWI TĘCZA za godne reprezentowanie naszej szkoły w sportowych zmaganiach!!!

Drużyna zawodniczek przywiozła do szkoły dyplom oraz zwycięski puchar!!!

CIESZYMY SIĘ RAZEM Z ZAWODNICZKAMI!!!UśmiechUśmiechUśmiech