SUKCESY LEKKOATLETYCZNE NASZYCH UCZNIÓW - 5.05.2016 r.

W dn. 5 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mszadli Starej odbyły się GMINNE ZAWODY W TRÓJBOJU I CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.

W rywalizacji indywidualnej w trójboju lekkoatletycznym z naszej szkoły wzięło udział 5 chłopców z kl. IV. W drużynowym czwórboju lekkoatletycznym brało udział 6 dziewcząt i 6 chłopców z kl. IV-VI.

Dziewczęta zajęły I MIEJSCE, a chłopcy II MIEJSCE. Uczniów do zawodów przygotowywał i opiekę sprawował p. Andrzej Ostrowski.

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się dziewczęta.

WALKA BYŁA BARDZO ZACIĘTA, ALE ZWYCIĘŻYLI NAJLEPSI.
SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

OTO DRUŻYNOWY SKŁAD NASZYCH ZAWODNIKÓW:

DZIEWCZĘTA: AMELIA SERAFIN, MAGDALENA LENARTOWICZ, MARTYNA TYBURSKA, PAULINA MADEJSKA, ALEKSANDRA CIUPAK, MAGDALENA ZAJĄCZKOWSKA, KAROLINA SUŁEK

CHŁOPCY: FILIP TĘCZA, NORBERT MARKOWSKI, PAWEŁ MAJEWSKI, WIKTOR MARASZKIEWICZ, MAKSYMILIAN SOLECKI, KAMIL BARYŁA, JAKUB SZYMAŃSKI, KACPER ABCZAK, MATEUSZ BARYŁA, MATEUSZ CZARNECKI, WIKTOR ROMAŃSKI, DANIEL TATAR.