SPOTKANIE Z UCZENNICAMI PG W WÓLCE ZAMOJSKIEJ - 27.04.2016 r.

W środę, 27 kwietnia 2016 r. szóstoklasistów odwiedziły absolwentki naszej szkoły: ALEKSANDRA BARYŁA, WERONIKA MORAWSKA I AGATA PARZYCH pod opieką p. Darii Piątkowskiej-Waniek. Nasze absolwentki, które obecnie uczęszczają do zaprzyjaźnionego Publicznego Gimnazjum im. kpt. pil. Tadeusza Sędzielowskiego w Wólce Zamojskiej opowiedziały naszym uczniom o bogatej ofercie zajęć pozalekcyjnych dla uczniów tejże szkoły, wspaniałych i niezwykle interesujących wyjazdach oraz wycieczkach kilkudniowych, licznych sukcesach sportowych odniesionych przez uczniów gimnazjum. Wspaniale opowiadały o organizowanych dla uczniów imprezach oraz dyskotekach. Dopełnieniem wypowiedzi była prezentacja multimedialna, którą nasi szóstoklasiści obejrzeli z zaciekawieniem. Wszyscy uczniowie kl. VI wyrazili chęć dalszej edukacji w tym właśnie gimnazjum, z czego niezmiernie się cieszymy.

DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM ZA ODWIEDZINY I MIŁO SPĘDZONE CHWILE!!!Uśmiech