WYCIECZKA NA WYSTAWĘ "KLOCKÓW LEGO" DO WARSZAWY - 18.03.2016 r.

W piątek, 18 marca 2016 roku grupa 51 uczniów pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli: Renaty Przepiórka, Katarzyny Suwała, Renaty Pożoga, Sabiny Budniak i Magdy Baryłka udała się na wycieczkę do Warszawy, gdzie na Stadionie Narodowym uczestnicy obejrzeli wystawę Klocków Lego. Dzieci były oczarowane samolotem oraz najwyższym człowiekiem świata, Robertem Wadlow, który mierzył 272 cm i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Oczywiście wielkie emocje wzbudziła postać Roberta Lewandowskiego, a także budynki: Pałacu Kultury i Nauki, Koloseum oraz wiele innych. Całości atrakcji dopełniła godzinna zabawa wśród tysięcy klocków i klocuszków Lego na specjalnym, wielkim placu przeznaczonym na tego rodzaju przyjemności. Można było poukładać klocki lub pobiegać, pograć w gry komputerowe, zmierzyć się w wyścigach samochodowych. Szaleństwo nie miało końca. Następnie wycieczkowicze udali się do edukacyjnego kina, gdzie na ogromnych i bardzo wygodnych pufkach dzieci obejrzały film o nieprawdopodobnych możliwościach wykorzystania klocków lego do budowania nie tylko zamków i domów, ale także robotów napędzanych silnikami. Dzieci oceniły wycieczkę jako „fantastyczna” i nie chciały wracać do domów. Cóż dodać, jak tylko stwierdzenie: BYŁO SUPER!!!