WIOSENNIE U PRZEDSZKOLAKÓW - 14.03.2016 r.

W naszym przedszkolu dzieciaczki czekając na wiosnę nie nudzą się ani troszkę. Przedszkolaki wysiały do pojemników przeróżne nasiona roślin: prosa, rzeżuchy oraz posadziły cebulki na szczypiorek. Z niecierpliwością dzieci będą czekały na pierwsze roślinki. Mali ogrodnicy obiecali, że będą troskliwie opiekowali się nasionami, podlewali je i codziennie sprawdzali, czy coś wyrosło. Rezultaty pracy przedszkolaków widać na zdjęciach, a efekty ich działań zaobserwujemy już niedługo na parapecie, gdzie ustawione zostały pojemniki z nasionkami. Spoglądające do klasy przez okno słońce zachęcało do spacerów. Tak więc dzieci razem z wych. Renatą Przepiórka wybrały się na długo oczekiwany wiosenny spacerek oraz zabawę na placu zabaw, który powoli "budzi się" do życia po zimie. Energia rozpierała dzieci, a radości nie było końca.