OTWP - ELIMINACJE GMINNE - 10.03.2016 r.

10 marca 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem - ”Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Celem turnieju jest: popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludzkości, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą, poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej.

W turnieju wzięli udział zawodnicy ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Przyłęk.

Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Lenartowicz (kl. V), Patryk Wojtyniak (kl. V) oraz Bartłomiej Jaworski (kl. VI) pod opieką p. Moniki Wierzbickiej.

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły podczas turnieju.