DZIEŃ KOTA - WIZYTA W BIBLIOTECE - 17.02.2016 r.

17 lutego z okazji Światowego Dnia Kota w Filii GBP w Grabowie odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyli uczniowie kl. "0" naszej szkoły wraz z wych. Katarzyną Suwała. Temat lekcji brzmiał - "Zwierzęta domowe - nasi milusińscy". Na wstępie dzieci opowiadały o swoich kotkach, z wielką ochotą wysłuchały jak należy opiekować się tymi sympatycznymi zwierzaczkami. Dzieciaczki wspólnie z Panią Anną Nędzi oglądały zdjęcia różnych ras kotów. Następnie pani bibliotekarka przeczytała opowiadanie o kotkach, które szukały przyjaciół. Na zakończenie spotkania pani Ania narysowała wszystkim dzieciom na buźkach kocie wąsy i uszka.

Dziękujemy pani Ani Nędzi za kolejne miłe i sympatyczne przyjęcie w progach biblioteki. Uśmiech