SPOTKANIE Z RODZICAMI - 16.02.2016 r.

wywiadowkaSpotkanie z rodzicami podsumowujące I semestr roku szkolnego 2015/2016 odbyło się 16 lutego 2016 r.
Pierwsza część ogólnego spotkania na korytarzu szkolnym została przeprowadzona przez p. Lidię Chrząstek – pedagoga i socjologa medycyny. Prowadząca poruszyła bardzo ważny temat dotyczący zasad prawidłowego funkcjonowania mózgu dziecka. Podczas rozmowy pani socjolog wyjaśniła pojęcie zdrowej, naturalnej żywności, omówiła wpływ odżywiania na prawidłowy rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka/ucznia. Udzieliła także kilku cennych wskazówek dotyczących kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Na zakończenie rodzice uczestniczyli w terapii relaksacyjnej, dzięki której choć na chwilę możliwe było odprężenie się i zrelaksowanie. Spotkanie to było jednym z pierwszych w ramach cyklu „Akademia Zdrowia Forever”.
W drugiej części głos zabrała pani dyrektor Bożena Potucha, która podziękowała rodzicom za ogromny wkład i zaangażowanie w organizację SZKOLNEJ ZABAWY CHOINKOWEJ oraz za liczną obecność i miło spędzony razem czas. Następnie rodzice udali się na spotkania z wychowawcami w celu uzyskania informacji o ocenach swoich pociech w pierwszym semestrze nauki oraz omówieniu wszelkich spraw klasowych.

Więcej informacji w TYGODNIKU RADOMSKIM - http://www.tygodnikradomski.com/news/222/18/Gmina-Przylek-Odzywianie-dla-mozgu-w-PSP-w-Grabowie-n-Wisla.html