Ostatni dzień przed feriami zimowymi dzieci z oddziału przedszkolnego 3- i 4-latków spędziły niezwykle pracowicie. Motywem przewodnim tego dnia było pieczenie ciasteczek. Maluszki dzielnie i z pełnym zaangażowaniem wałkowały ciasto i wycinały różne kształty foremkami. Były między innymi: serduszka, gwiazdki i zwierzątka. Powycinane ciasteczka zostały ułożone na blachach, zaniesione i upieczone w szkolnej kuchni. Na tym praca się nie zakończyła, pozostało bowiem udekorowanie ciasteczek. Przedszkolaki polewały je lukrem, ozdabiały kolorowymi posypkami, cukrem pudrem i cukiereczkami. Po długim oczekiwaniu dzieci z apetytem jadły przygotowane przez siebie słodkości. Już po raz kolejny maluszki zadziwiły wszystkich swoim niezwykłym talentem kulinarnym. GRATULACJE!!!
Zapraszamy do galerii zdjęć.Uśmiech