DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 22.01.2016 r.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Dzieci z naszej szkoły upamiętniły te wydarzenia 22 stycznia, goszcząc w murach naszej placówki bardzo wielu najmilszych gości. Szkolny korytarz wypełnił się po brzegi. Maluszki z oddziału przedszkolnego 3- i 4-latków oraz dzieci z kl. "0" przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Maluchy własnoręcznie wykonały także upominki, którymi obdarowały przybyłych gości. Do występu dzieci przygotowały panie: Renata Przepiórka i Monika Wierzbicka. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Do życzeń oraz głośnego "100 lat" dla babć i dziadków dołączyli również: Dyrektor szkoły Bożena Potucha oraz Pan Wojciech Szmajda, którzy złożyli seniorom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Po występie był czas, żeby usiąść na babcinych i dziadziusiowych kolanach oraz mocno się przytulić.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.