ALARM PRZECIWPOŻAROWY - 3.11.2015 r.

We wtorek, 3 listopada, w naszej szkole odbył się próbny alarm i ewakuacja. Celem tych ćwiczeń było uświadomienie uczniom, jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia.
Okazało się, że wszyscy doskonale znają drogę ewakuacyjną i zasady postępowania w czasie zagrożeń. Uczniowie i nauczyciele, zachowując środki bezpieczeństwa, bardzo szybko stawili się na miejscu zbiórki.
Przeprowadzona akcja była potwierdzeniem, że wszyscy wiedzą jak się zachować w takiej sytuacji. Nauczyciele zdali raport o stanie klas p. Katarzynie Suwała, która następnie poinformowała panią dyrektor Bożenę Potucha o stanie liczebnym ewakuowanych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.
Całą akcję nadzorowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie nad Wisłą na czele z Panem Wojciechem Szmajda -komendantem, oraz druhami: p. Adamem Przepiórka i p. Grzegorzem Winiarskim.