NASZA SZKOŁA KIBICUJE - 30.09.2015 r.

W środę - 30 września 2015 r. na placu Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Zwoleniu odbył się Mazowiecki Turniej w Drabinie Hakowej. Startujący ze zwoleńskiej grupy strażak - p. Dawid Kacperski - od lat jeden z najlepszych w Polsce zawodników w "hakówce" oraz mistrz Polski w dwuboju pożarniczym,  był faworytem uczniów naszej szkoły. Grupa szóstoklasistów z p. Wiolettą Mazur i p. Magdą Baryłka wyruszyła w środę rano rowerami do Zwolenia, aby kibicować naszemu zawodnikowi. Pierwsze spotkanie ze startującym uczestnikiem zmagań na placu straży pożarnej było ogromnym przeżyciem. Uczniowie zostali bardzo mile przyjęci przez organizatorów zawodów, a sama rozmowa z panem Dawidem była niezwykle ciekawa. Młodzież dowiedziała się, na czym polega konkurencja. Samo obserwowanie zmagań było niezmiernie ekscytujące, a emocjom nie było końca. Pełni podziwu dla osoby pana Dawida Kacperskiego za niezwykłą sprawność fizyczną i opanowanie powróciliśmy do szkoły.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu - kibice!!!Uśmiech

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz tutaj -