ZEBRANIE Z RODZICAMI - 24.09.2015 r.

W dn. 24 września 2015 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z Rodzicami. Wszystkich przywitała p. dyrektor Bożena Potucha, która następnie przedstawiła zaproszonych gości: p. Monikę Sowińską z towarzystwa ubezpieczeniowego, która zapoznała Rodziców z  regulaminem ubezpieczenia uczniów oraz mł. asp. Sławomira Markowskiego z Komendy Powiatowej Polocji w Zwoleniu. Funkcjonariusz omówił ważny temat, jakim jest zagrożenie  związane z zażywaniem przez uczniów dopalaczy i narkotyków. Prosił Rdodziców o to, aby uważnie obserwowali swoje dzieci, kontrolowali to z kim się spotykają i jakie strony internetowe przeglądają. Ze swojej strony zaproponował pomoc w każdej sytuacji, jeśli tylko będzie taka potrzeba.
Pani dyrektor bardzo podziękowała zaproszonym gościom za przybycie. W szczególności słowa podziękowania skierowała w stronę p. Sławomira Markowskiego i całej Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu za to, że w każdej sytuacji możemy liczyć na pomoc, za liczne spotkania z dziećmi dotyczace bezpieczeństwa na drodze i ogólną opiekę sprawowaną nad naszą szkołą.

Następnie Rodzice udali się na spotkania z wychowawcami w celu wyłonienia rad oddziałów z poszczególnych klas, omówienia ocen cząstkowych i spraw bieżących dotyczących uczniów.