SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII - 24.06.2014r.

SZKOLNE DYKTANDO O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII zostało zorganizowane przez p. Magdę Baryłka, aby zachęcić uczniów do pracy nad ortografią, która sprawia nie lada problemy.

Dyktando pisało trzynastu chętnych uczniów z klas IV-VI. W ciągu czterech miesięcy uczestnicy napisali cztery dyktanda (każde w innym miesiącu, marzec-czerwiec) o różnym stopniu trudności. Wyniki zostały podane na podstawie zsumowania błędów ze wszystkich czterech dyktand. Laureatami okazali się uczniowie z najmniejszą ilością błędów.

Zwycięzcami SZKOLNEGO DYKTANDA O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII zostali:

I MIEJSCE i tytuł I MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła AGATA PARZYCH (kl. VI)

II MIEJSCE i tytuł II MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła JULIA SUWAŁA (kl. V)

III MIEJSCE i tytuł III MISTRZA ORTOGRAFII zdobył MATEUSZ JAWORSKI (kl. VI).

Zwycięska drużyna otrzymała nagrody książkowe, dyplomy i długopisy. Pozostali uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami uczestnictwa i zaczarowanymi długopisami do pisania bezbłędnych dyktand w nowym roku szkolnym. Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom.