DZIEŃ DZIECKA - 11.06.2014r.

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły spędzili na fantastycznej zabawie w "HULA PARK"  w Radomiu.

W dn. 11 czercwa 2014r. wychowankowie zebrali się na korytarzu szkolnym. Otrzymali paczuszki z pysznymi bułkami i słodyczami przygotowane przez panie z kuchni i podzieleni zostali na dwie grupy. Wraz z opiekunami pojechali dwoma autokarami do Radomia. Na miejscu czekały już na nich panie, które przygotowały dla naszych uczniów mnóstwo atrakcji. Cała zabawa przebiegła pod hasłem "Meksykańskie sombrero". Oprócz szaleństwa i zabaw w parku rozrywki dzieci uczestniczyły w licznych konkursach, które jednocześnie przybliżyły im kulturę i obyczaje panujące w Meksyku. Przygotowane były stoiska, gdzie dzieci mogły samodzielnie wykonać bransoletki i naszyjniki oraz zrobić piękne i kolorowe ramki na zdjęcia. Panie prowadzące imprezę dodtkowo malowały buzie naszych dzieci, dziewczynkom plotły piękne warkocze.

Podsumowując czas spędzony w "HULA PARK" można powiedzieć, że były to dwie godziny istnego szaleństwa. Każdy znalazł jakąś atrakcję dla siebie, nie było osoby, która by się nudziła. Zadowolone i usmiechnięte buzie dzieci były tego najlepszym dowodem.

W drodze powrotnej oczywiście wstąpilismy do McDonalds. Wyjazdowy Dzień Dziecka wszystkim uczniom bardzo się podobał.

To był bardzo wesoło spędzony dzień, który na długo wszyscy zapamiętamy.