SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY "WARTOŚCI RODZINNE" - 23.05.2014r.

14662183-szczesliwa-rodzinaMiłość jest najważniejszą wartością w życiu człowieka, człowiek nie jest w stanie bez niej prawidłowo funkcjonować. Jeżeli w życiu człowieka nie ma miejsca dla miłości, stara się on sobie ją wyobrazić. W kształtowaniu wartości jednostki największą rolę odgrywają rodzice, opiekunowie, czyli osoby dorosłe, to oni muszą wpoić fundamentalne wartości osobnikom, bowiem bez tych fundamentalnych wartości nie będzie można w przyszłości zbudować innych.
Każdy człowiek ma zbiór pewnych wartości (czyli odczuć, sądów), które warunkują jego myślenie, działanie, a także to jak postrzega świat.
Uświadomienie ważności wartości rodzinnych próbowali uczniom naszej szkoły przekazać aktorzy Teatru "Magik" z Krakowa, którzy odwiedzili nas w dn. 23 maja 2014r. i wystąpili w spektaklu profilaktycznym pt. "Wartości rodzinne".