ZABAWA CHOINKOWA - 13.02.2014r.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w czwartek - 13 lutego 2014r. Z wielką niecierpliwością czekali na nią uczniowie, którzy przygotowali przepiękne kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych dzieci można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki i królowe. Nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów. Ci, którzy przebrali się, otrzymali nagrody.

Powołana do oceny i wyboru najpiękniejszych kreacji komisja miała trudny orzech do zgryzienia, gdyż wśród takiej ilości pięknych strojów wybrać ten najładniejszy to nie lada wyzwanie. Decyzją jury przyznano nagrody:

I MIEJSCE – MAGDALENA LENARTOWICZ (kl.III)

II MIEJSCE – ALEKSANDRA ZDŻALIK (kl.0)

III MIEJSCE – MATEUSZ CZARNECKI (kl. IV)

NAGRODA POCIESZENIA – MAGDALENA ZAJĄCZKOWSKA kl. (IV). Zwycięzcy otrzymali prezenty, a wszyscy pozostali przepięknie ubrani uczniowie - lizaki.

Rozstrzygnięty został konkurs na KSIĘŻNICZKĘ I KSIĘCIA BALU ( kategoria klas 0-III) oraz KRÓLOWĄ I KRÓLA BALU (kategoria klas IV-VI).

KSIĘŻNICZKĄ ZOSTAŁA PAULINKA STEFAŃSKA (kl. II), a towarzyszącym jej KSIĘCIEM – KAMIL BARYŁA ( kl. III).

KRÓLOWĄ BALU ZOSTAŁA MAGDALENA ZAJĄCZKOWSKA (kl. IV), zaś KRÓLEM – KACPER KRZYSZTOSZEK (kl. VI). Zwycięskie pary ukoronowano pięknymi złotymi koronami.

W trakcie balu przed licznie przybyłymi Rodzicami zabłysnęli uczniowie, którzy uczęszczali na zajęcia do Olimpijskiej Szkółki Tańca. Dzieci zaprezentowały różne układy taneczne (hip-hop, dance, a także taniec towarzyski). Nagrodą dla uczestników i ich Rodziców była możliwość zaprezentowania się przed uczestnikami balu karnawałowego podczas wspólnego tańca. Gromkimi brawami tancerze zostali nagrodzeni.

Wielką atrakcją okazały się konkursy, których tego wieczoru nie mogło zabraknąć. Była to wielka impreza przygotowana przez Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za tak wspaniałą zabawę!!!

Do zobaczenia za rok!