WYWIADÓWKA SEMSTRALNA - 5.02.2014r.

W dniu 5 lutego 2014 roku w naszej szkole odbyła się wywiadówka podsumowująca pracę szkoły i osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2013/2014.

Na początku spotkania pani pedagog Dorota Derlatka wyświetliła Rodzicom prezentację multimedialną dotyczącą złych zachowań uczniów i powodów, dla których nie odrabiają prac domowych. Wyjaśniła Rodzicom jaka jest ich rola i jaka powinna być pomoc z ich strony, aby pociechy jak najlepiej się zachowywały i odrabiały prace domowe.

Następnie Pani Dyrektor Jadwiga Czerniak podsumowła pracę szkoły w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 i omówiła wszystkie bieżące sprawy organizacyjne.

Po zebraniu ogólnym Rodzice spotkali się z wychowawcami, gdzie mogli szczegółowo zapoznać się z edukacyjnymi postępami swoich pociech, ich zachowaniem i problemami społeczności klasowych.