DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 22.01.2014r.

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia 2014r. w grupie przedszkolnej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie wychowawczyni p. Renata Przepiórka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci  przygotowały wspaniały program artystyczny, w trakcie którego odbył się krótki koncert życzeń .Dzieci  w formie wierszy złożyły dziadziusiom  i babciom życzenia, po czym zaprezentowały się w tańcu. Maluchy zostały nagrodzone gromkimi brawami, które przyniosły wszystkim dużo radości. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami oraz ogromne serca. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Był to dzień pełen uśmiechów i radości.