ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ - 25.11.2013r.

Dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły w dn. 25 listopada 2013r. uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu. Wspólnie z p. wych. Renatą Przepiórka przybyły do biblioteki szkolnej i świętowały Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Święto to po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole w ubiegłym roku szkolnym i zapisało się ono w naszej pamięci bardzo miło, dlatego też p. Magda Baryłka postanowiła kontynuować tę tradycję i zorganizować podobną lekcję dla najmłodszych także w tym roku.

Maluchy przyniosły swoje ulubione pluszaki i prezentowały je swoim koleżankom i kolegom. Na zajęciach poznały historię pluszowego misia-maskotki, która w tym roku kończy 111 lat. Dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach, wspólnie pracowały, śpiewały piosenki, a także nauczyły się nowego wierszyka-rymowanki o niedźwiadku. Podczas tych zajęć najmłodsi uczniowie rozwijali umiejętność poprawnego budowania wypowiedzi, kształtowali poczucie konieczności poszanowania zabawek.

Na pożegnanie dzieci otrzymały misie wykonane z kolorowych pasków papieru. Lekcja upłynęła w wesołej atmosferze, dzieci wspólnie pracowały i świetnie się bawiły.