DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 11.10.2013r.

Dzień 14 października jest szczególny dla wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie w podziękowaniu za wykonywaną pracę i trud, jaki nauczyciele wkładają w ich naukę i wychowanie, przygotowują specjalne występy i składają serdeczne życzenia.
Tak też było i w naszej szkole. Uroczysta akademia odbyła się 11 października 2013r. i przygotowana została przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Magdy Baryłka i pani Anety Dąbrowskiej. Występujący uczniowie słowem i piosenką dziękowali swoim wychowawcom za serce, troskę i zrozumienie każdego dnia. Oprócz recytacji i śpiewu młodzież zaprezentowała się na wybiegu, przedstawiając modę dla nauczycieli: praktyczną, funkcjonalną i zarazem efektowną. Uczniowie z klasy IV: Magdalena Zajączkowska i Mateusz Czarnecki zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Pani Dyrektor Jadwiga Czerniak złożyła wszystkim pracownikom najlepsze życzenia i jednocześnie podziękowała za dotychczasową pracę. Wręczyła również Nagrody Dyrektora dla nauczycieli za ich oddaną i sumienną pracę.
Na koniec przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia i w dowód uznania wręczyli kwiaty.