POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY O POLSCE - 14.06.2013r.

W dniu 14 czerwca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Zwoleniu odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Polsce, w którym brali udział uczniowie klas III szkół podstawowych z powiatu zwoleńskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: MAGDALENA ZAJĄCZKOWSKA, DANIEL TATAR I BARTŁOMIEJ JAWORSKI. Uczniów przygotowała wychowawczyni, pani Sabina Budniak.

Uczestnicy turnieju musieli wykazać się szeroką wiedzą o Polsce rozwiązując test. Drugi etap turnieju polegał na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej i jej zaprezentowaniu. Trzeci, ostatni etap konkursu to udzielanie ustnej odpowiedzi na wylosowane pytania.

Uczniowie naszej szkoły godnie ją reprezentowali i zajęli III MIEJSCE.

Laureaci i ich opiekunowie otrzymali cenne nagrody rzeczowe.

Bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy zwycięzcom!!!