KONKURS "EKO-PRZEDSZKOLE" - 19.05.2013r.

Dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły wzięły udział w konkursie "EKO-PRZEDSZKOLE", zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Dziedzictwo i Rozwój". Głównym założeniem inicjatywy było wychowanie dzieci w duchu poszanowania środowiska przyrodniczego oraz budowanie świadomości w zakresie prawidłowych sposobów postępowania z odpadami. Konkurs był zachętą do propagowania postaw ekologicznych, przede wszystkim z zakresu selektywnego zbierania odpadów.

Dzieci w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2013r. gromadziły plastikowe korki i makulaturę. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 19 maja 2013r. na festynie w Publicznej Szkole Podstawowej w Baryczy. Na przystępujących do konkursu 26 grup z 11 gmin nasze maluchy zajęły 5. miejsce. W nagrodę dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody dla swojej klasy: m.in. zabawki i książki.

BRAWO!!!