TURNIEJ BRD I BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY - 21.03.2013r.

W dniu 21 marca 2013r. w Publicznym Gimnazjum w Przyłęku odbyły się dwa turnieje: BRD i Bezpieczna droga do szkoły.

W zmaganiach brali udział uczniowie z czterech szkół podstawowych i dwóch gimnazjów z terenu gminy Przyłęk.

Naszą szkołę reprezentowała grupa 10 uczniów:

Paulina Gola, Natalia Chołuj, Aleksandra Baryła, Malwina Baryła, Weronika Sępka, Bartłomiej Tyburski, Michał Pożoga, Dominik Gola, Dominik Przepiórka i Kacper Bańkowski pod opieką p. Magdy Baryłka.

Najpierw wszyscy uczestnicy rozwiązywali test składający się z 25 pytań. Nastepnie nauczyciele-opiekunowie pod przewodnictwem mł.asp. Cezarego Spyry z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu sprawdzali testy. Najlepsi zakwalifikowali się do części praktycznej – jazdy po torze przeszkód. Z naszej szkoły do drugiego etapu przeszło pięcioro uczniów, dwie dziewczynki: Natalia Chołuj i Paulina Gola oraz czterech  chłopców: Dominik Gola, Dominik Przepiórka, Bartłomiej Tyburski i Michał Pożoga. W klasyfikacji końcowej turnieju BRD nasza szkoła zajęła III miejsce.

Wszystkim uczestnikom turnieju z naszej szkoły serdecznie dziękujemy!!!