WALENTYNKI 14.02.2013r.

Walentynkowe szaleństwo ogarnęło naszych uczniów już od wtorku. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego sprzedawali kartki walentynkowe i czerwone balony w kształcie serc. Wystawione zostało również "walentynkowe pudełko", do którego uczniowie mogli wrzucać kartki z życzeniami dla swojej sympatii.

W Dniu Zakochanych, 14 lutego w naszej szkole dominował kolor czerwony. Wszyscy uczniowie i nauczyciele mieli tego dnia jakiś element swojego ubioru w tym kolorze. Walentynkowi listonosze roznosili kartki adresatom.

Odbyła sie również akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Po występie wręczone zostały dyplomy i słodkie upominki - lizaki w kształcie serc, zwycięzcom konkursu "NAJSYMPATYCZNIEJSZA DZIEWCZYNA/ NAJSYMPATYCZNIEJSZY CHŁOPAK W NASZEJ SZKOLE". A oto wyniki:

w kategorii dziewcząt:

I MIEJSCE - Paulina Stefańska (kl. I)

II MIEJSCE - Magdalena Lenartowicz (kl. II)

III MIEJSCE - Aleksandra Baryła (kl. VI)

w kategorii chłopców:

I MIEJSCE - Dominik Przepiórka (kl. VI)

II MIEJSCE - Kamil Baryła (kl. II)

III MIEJSCE - Bartłomiej Tyburski (kl. VI).

Na zakończenie chętni uczniowie zaśpiewali piosenki. Duet dziewcząt: Aleksandra Baryła i Ilona Rogala z klasy VI zaśpiewał piosenkę zespołu

Dwaj chłopcy z klasy V: Mateusz Jaworski i Kamil Szymański zaśpiewali piosenkę zespołu WEEKEND pt. "Ona tańczy dla mnie".

To był bardzo udany i wesoły dzień.