PASOWANIE NA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ - 23.01.2013r.

Dzień 23 stycznia 2013r. był wyjątkowym dniem dla pierwszaków. Zostali oni uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Po obejrzeniu inscenizacji pt. „Jaś i Małgosia”, przygotowanej przez koleżanki i kolegów z klasy VI, pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników.

Dzięki tak przygotowanej imprezie dzieci zostały zachęcone do czytania i częstego wypożyczania książek. Poznały wyposażenie biblioteki szkolnej oraz zasady korzystania z niej, a także dowiedziały się w jakim dniu mogą wypożyczać książki.
Dla pierwszoklasistów ten dzień był pełen wrażeń i zapewne przeżycia związane z tą uroczystością na długo pozostaną w ich pamięci. Na pożegnanie wszyscy mali czytelnicy dostali dyplomy.