DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 22.01.2013r.

21 i 22 stycznia to ważne daty dla dzieci małych i tych trochę starszych. W te dni spieszą oni złożyć życzenia swoim Babciom i Dziadkom.

Uczniowie klasy "0" postanowili złożyć życzenia Babci i Dziadkowi w szkole. Szanownych gości zaprosili do szkoły w dniu 22 stycznia 2013 roku. Pomimo dużego mrozu i śnieżnych zasp większość Babć i Dziadków przybyła na uroczystość. Uczniowie zaprosili swoich kochających Dziadków do klasy, gdzie już były przygotowane dla nich krzesła i stoły przykryte białymi obrusami.

Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Jadwiga Czerniak. Uczniowie zaprezentowali śpiewy i recytacje, które przygotowali wraz z p. wych. Renatą Przepiórka i p. Agatą Sędziak. Po występie uczniowie złożyli życzenia i wręczyli upominki swoim Babciom i Dziadkom- przepiękne laurki i korale z cukierków.

Dziadkowie ze swoimi wnuczętami bardzo miło spędzili ten czas przy herbatce i cieście, które przygotowały mamy uczniów.