JASEŁKA I WIGILIA - 21.12.2012r.

Świętem, które w polskiej tradycji zajmuje bardzo ważne miejsce jest Boże Narodzenie. Szczególna atmosfera panuje w Wigilię. Z tym dniem związanych jest też najwięcej obrzędów, obyczajów i wierzeń.

W naszej szkole uroczysta Wigilia i Jasełka odbyły się 21 grudnia 2012r.
W każdej klasie przy obficie zastawionym stole zasiedli uczniowie z wychowawcami, łamiąc się opłatkiem składali sobie najserdeczniejsze  życzenia.Wspólne kolędowanie rozradowało wszystkie serca.
Jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką pani Anety Dąbrowskiej umiliły nam czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Pani Dyrektor Jadwiga Czerniak złożyła wszystkim świąteczne życzenia, przede wszystkim dużo miłości, zdrowia, spokoju i szczęścia w Nowym 2013 Roku. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdawali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły kartki z życzeniami.
Po bardzo mile spędzonym dniu wszyscy rozstaliśmy się, by po przerwie świątecznej znów powrócić do szkoły.