ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW - 23.10.2012r.

Uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej to już tradycja w naszej szkole. Dzień 23 października 2012r. to ważna data w życiu każdego pierwszaka. W tym dniu dzieci zdały swój pierwszy egzamin szkolny.

Część artystyczną najmłodsi uczniowie przygotowali wraz z panią wychowawczynią Renatą Pożoga. Wykazały się w niej umiejętnościami wokalnymi oraz wiedzą zdobytą od początku roku szkolnego. Pani Dyrektor Jadwiga Czerniak uznała z całym przekonaniem, że dzieci są już gotowe do złożenia ślubowania, a następnie dokonała pasowania na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie nad Wisłą. Przedstawicielki klasy VI wręczyły upominki. Po uroczystości dzieci udały się do stołówki na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i tort od klasy II. Ten dzień dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.