GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 05.04.2024 r.

5 kwietnia 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Heleny Długoszewskiej w Babinie został rozegrany turniej gminny piłki nożnej chłopców. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie z czterech szkół podstawowych:  Babina, Grabowa, Przyłęka oraz Łaguszowa.

Na boisku trawiastym odbyły się mecze piłki nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV – VI oraz VII – VIII. Mecze trwały po 10 minut. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Wygrany mecz to 3 pkt, remis 1 pkt, przegrany 0 pkt.

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii kl. IV - VI zajęła I MIEJSCE!

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii kl. VII - VIII zajęła II MIEJSCE!

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się chłopcy z kl. IV - VI. Jesteśmy dumni z naszych zawodników.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!